Микола Ковальчук

КОНТАКТ

mykola.kovalchuk [a] gmail.com

(067) 272 39 38

Микола КОВАЛЬЧУК – практик у видавничій галузі – навчає студентів творити дива в InDesign – верстати буклети, візитки та журнали. Вчить робити
матеріал хорошим візуально. Зручну та детальну інструкцію для виконання домашніх завдань викладає на своєму блозі.

«Хороший журналіст має самостійний погляд і вміє цей погляд сформулювати і донести через ті техноголої які на її смак найкращі»

«Структурованість роботи, практичність, увага до кожного студента – все заради того, щоб студенти зрозуміли. Відданий своїй справі» – Анна КОТАЛЕЙЧУК, студентка

ОСВІТА

2006–2008: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Факультет гуманітарних наук, програма «Теорія, історія літератури та компаративістика» (ступінь магістра)