DFJ: Вступ на Програму

Про проект Новини Аудиторія Форма навчання Навчальний план ● Вступ на Програму ● Наглядова Рада Контакти

Учасники програми відбираються Приймальною комісією через відкритий конкурс.

Апліканти повинні надати в Приймальну комісію наступні документи:

1. Заповнену аплікаційну форму, де зазначається рівень освіти апліканта, його досвід та характер медійної діяльності, рівень володіння комп’ютером та рівень знання англійської мови.
  2. Аплікант повинен надати лист підтримки роботодавця, в якому би зазначалося, що роботодавець не заперечує проти відсутності працівника на робочому місці протягом його перебування на навчанні (на увесь термін навчання – 8 тижнів протягом 8 місяців).
  3. Зразки цифрових творчих доробків (фотографій, аудіо- чи відео доробків, блогів чи сайтів), які би демонстрували зацікавленість апліканта у цифрових технологіях.

1-5 листопада 2010 року відбудеться співбесіда з аплікантами, які пройдуть попередній відбір. Початок навчання – 8 листопада 2010 року. АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА