З 18 по 22 листопада школу відвідає Бет Барнс

автор: Editor
• PhD

З 18 по 22 листопада у МШЖ перебуватиме Бет Барнс. Вона є відомою медіаексперткою, очолює Школу журналістики та телекомунікацій Університету Кентуккі. Одним із головних завдань Бет у Могилянській школі журналістики є робота із докторантами. Тому кожен із PhD-cтудентів програми «Масові комунікації» матиме змогу зустрітися із нею, обговорити тему, методологію та інші питання стосовно свого дослідження. В рамках PhD-колоквіуму Бет розкаже, як опублікувати статтю у західному академічному журналі, а також проведе тренінг про дослідження аудиторії.

14 листопада 2013 @ 11:58

Польові дослідження в Криму

автор: редактор
• PhD

З 15 по 17 жовтня Анастасія Безверха, докторантка програми “Масові комунікації”, здійснила дослідницьку поїздку до Сімферополя в рамках роботи над своєю дисертацією про конструювання ідентичностей та репрезентації кримськотатарського народу в національних та кримських медіа. В рамках поїздки Анастасія провела серію експертних інтерв’ю з ключовими кримськими медіа-експертами, дослідниками та журналістами з різних видань. Інтерв’ю стосувались розвитку медійного ринку Криму, впливу політичних сил та бізнес структур на медійний контент, тенденцій у висвітленні міжетнічних стосунків в Криму, використання журналістами мови ворожнечі,а також аналізу жанрових та тематичних особливостей кримських мейнстримових видань та кримськотатарських національних медій.

Серед іншого відбулась зустріч з працівниками кримськотатарського телеканалу ATR та радіо Meidan: журналісти провели для дослідниці невелику екскурсію телеканалом, дали можливість поспілкуватись з ведучими програм та випусковими редакторами.

26 жовтня 2013 @ 19:44

Другий етап співпраці Автономного університету Барселони (UAB)

автор: редактор
• PhD

Ми розпочали другий етап співпраці докторської PhD програми з масових комунікацій та Автономного університету Барселони (UAB). Наші докторанти Olena Kutovenko та Марія Тетерюк приєдналися до системи double degree і зараз знаходяться у Барселоні, де працюють зі своїми каталонськими керівниками. За кілька років вони мають у Барселоні захистити свої дисертації і отримати диплом НАУКМА та UAB.

Протягом наступних років ще чотири докторанти зможуть стати частиною нашого спільного із Фондом Ріната Ахметова “Розвиток України” проекту.

26 жовтня 2013 @ 19:33

Докторанти PhD зустрілись із професором Катериною Цецюрою

автор: редактор
• PhD

Докторанти PhD програми “Масові комунікації” мали нагоду поспілкуватись із професором Гейлорд коледжу журналістики і масових комунікацій Університету Оклахоми Катериною Цецюрою. Вона є давнім другом Могилянської школи журналістики.

Під час зустрічі докторанти поділились із Катериною ідеями щодо власних дослідницьких проектів, а також отримали цінні поради від експертки з масових комунікацій. Катерина Цецюра спеціалізується на таких питаннях, як прозорість медіа, міжнародна і глобальна комунікація, етичні правила у сфері медіа та зв’язків з громадськістю, гендерні проблеми у масовій комунікації та інші. Наукові роботи Катерини були відзначені нагородами таких провідних організацій, як Міжнародна асоціація з комунікацій та Міжнародна дослідницька конференція з питань зв’язків з громадськістю.

Катерина запропонувала проводити спільні докторські семінари для студентів МШЖ та Гейлорд Коледжу.

Докторська (PhD) програма з масових комунікацій Могилянської школи журналістики є спільним проектом НаУКМА та Фонду Ріната Ахметова Розвиток України”.

23 жовтня 2013 @ 11:10

Докторантка PhD Марія Тетерюк взяла участь у науковому семінарі Вільного університету Берліна

автор: редактор
• PhD

10 жовтня докторантка PhD програми «Масові комунікації» Марія Тетерюк взяла участь у науковому семінарі “Democratizing the Post-Communist State? Grassroots and Elite Alignments in Contemporary Ukraine”, оганізованому кафедрою соціології Інституту Східної Європи Вільного університету Берліна (Freie Universitat), спільно з кафедрою соціології Києво-Могилянської академії. Відправною точкою семінару стала теза соціолога Гільєрмо О’Доннелла, про те, що в посткомуністичних державах Східної Європи, не зважаючи на вільні вибори, становище громадян залишається вкрай нерівним, а державна політика керується в першу чергу економічними інтересами великого бізнесу, в той час як права та інтереси інших соціальних груп переважно ігноруються. У ході семінару аналізували і зіставляли в який спосіб та з якими наслідками різні групи від «олігархів» та негромадських організацій до профспілок та ЛГБТ-руху впливають на політичну ситуацію в Україні. Марія Тетерюк презентувала дослідження політичного дискурсу про права ЛГБТ в Україні «Framing «external incentives» against sexual discrimination in Ukrainian political discourse: the case of Bill 2342». Також разом з іншими учасницями семінару Тамарою Марценюк (доцентка кафедри соціології НаУКМА) та Ніною Потарською (аспірантка НАН України), Марія була запрошена як доповідачка на дискусію про ЛГБТ-спільноту в Україні «From Kyiv with love - queer living environments in Ukraine», організовану групою студентів Вільного університету Берліна.

18 жовтня 2013 @ 11:28

< давніші записи