Підготовка Докторантів

Наукове керівництво
Керівництво роботою докторанта здійснюється науковим керівником, якого докторант обирає сам та  затверджує Рада програми. Науковим керівником може бути як представник однієї з кафедр-учасниць Програми, так і представник іншої кафедри чи іншого науково-освітнього закладу.

За умови створення міжнародного консорціуму за участю закордонних університетів, їх представники можуть бути співкерівниками наукових досліджень докторантів Програми.

Програма підготовки докторантів розрахована на 4 роки і складається із трьох основних компонентів:

• міждисциплінарні курси, організовані Докторською школою;
  • спеціалізовані тематичні курсі, запропоновані Докторською програмою (семінари, колоквіуми, викладацька практика);
  • індивідуальна дослідницька робота.

Крім того, докторант НаУКМА веде практичні заняття (або й викладає власні курси) на бакалаврських чи магістерських програмах НаУКМА, виступає на міжнародних конференціях, готує статі до друку в міжнародних фахових журналах, бере участь у фахових наукових семінарах, організованих ДШ, кафедрами, науково-дослідними центрами НаУКМА.

Професійна підготовка і забезпечення якості
Професіоналізація докторської освіти на Програмі забезпечуватиметься:

• Розробкою стандартів та процедур (Сode of practices) навчального процесу, підготовки та системи захисту дисертацій.
  • Залученням висококваліфікованих фахівців для викладання і керування дослідженнями.
  • Залученням докторантів до науково-дослідницької та науково-організаційної діяльності відповідних наукових центрів.
  • Організацією практик, інтернатур і стажувань в аналітичних, дослідницьких
  • медійних інституціях.
  • Ретельним добором навчальних курсів, поєднуючи теоретичну підготовку і практичні навички.
  • Розумним співвідношенням суто теоретичних і прикладних тем дослідження
  • Рада програми відстежуватиме подальший професійний ріст випускників задля аналізу й оцінювання ефективності програми, а також підвищення її освітньої привабливості для абітурієнтів.

Захист

Захист відбувається відповідно до вимог Положення про Докторську школу НаУКМА.