DMU: Навчальний план Програми

Модуль 1 (25-27 листопада 2013 року)
Нові медіа: сучасний стан та перспективи розвитку. Відмінності між традиційними та новими медіа. Аудиторії нових медіа. Нові вимоги до контенту та нові інструменти для збору та обробки інформації. Принципи конвергованої журналістики та професійні стандарти. Новини в мультимедійному світі. Тексти для традиційних і нових медіа. Одна історія для багатьох медіа. Формати цифрових новин. Основні вимоги до текстів.

Модуль 2 (16-18 грудня 2013 року)
Мульмедійне відображення контенту у web 2.0. Створення, підтримка та просування власного блоґу. Журналістське дослідження за допомогою комп’ютерних технологій.

Модуль 3 (20-22 січня 2014 року)
Відео для Інтернету: зйомка, монтаж, завантаження, збереження, розповсюдження. Streaming video. Відеоблоги (влоґи). Розповсюдження відео в мережах мобільних операторів.

Модуль 4 (17-19 лютого 2014 року)
Аудіо на Інтернеті: від подкасту до радіостанції. Аудіоблоги. Основні програми обробки аудіо.

Модуль 5 (11-13 березня 2014 року)
Використання графіки в нових медіа. Інфографіка. Візуалізація даних. Відмінності використання графіки у різних типах медіа.

Модуль 6 (26-28 травня 2014 року)
Економіка, бізнес-моделі нових медіа. Управління конверґованим ньюзрумом.

Модуль 7 (червень 2014 року)
Фінальний індивідуальний проект: підготовка, презентація, обговорення. Вручення сертифікатів.

——-
* - Дати проведення модулів можуть змінюватись.