Маґістерська програма

Навчання на маґістерській програмі триває 2 роки, форма навчання - денна. Випускники  отримують ступінь маґістра журналістики. Робочі мови  – українська, англійська.

Усі дисципліни навчального плану розділено на два модулі – науково-теоретичний та практичний. До першого модулю входять дисципліни, пов’язані з дослідженням медіа, масових комунікацій, аудиторій, міжнародних медіасистем, історії медіа, герменевтики тощо. До другого модулю увійшли предмети, зорієнтовані на практичне виробництво, в рамках яких вивчаються друковані ЗМІ (газети та журнали), радіомовлення, телебачення і телевізійні новини, Інтернет, відеовиробництво, міжнародна журналістика, документальні фільми для ТБ, фотосправа, мультимедіа, менеджмент ЗМІ.

Для дисциплін практичного модулю було чітко визначено принцип навчання - навчання через роботу. Основний наголос під час навчання робиться на практичні навички та постійне їх застосування і вдосконалення під керівництвом викладачів, що мають досвід практичної роботи у ЗМІ. Так, в телевізійній студії щотижня студенти готують справжні новини - «Епізоди», де кожен зможе спробувати себе у будь-якій професії: і репортерській, і технічній. Cтуденти також виробляють щоденні радіоновини для ”Радіо Квіт”.

Таке залучення студента у виробничий процес важливе з кількох причин. По-перше, дає ті навички, які потрібні будуть у роботі. По-друге, це можливість максимально наблизити умови навчання до умов майбутньої професії. Уже під час навчання студенти починають розуміти, що таке дедлайн, робота в команді, здатність працювати в умовах обмеженого часу та під тиском.  З цих же міркувань ми вирішили, що навчальна продукція студентів повинна одразу ставати публічним надбанням — вона з’являтиметься на нашому сайті.