Геополітичний словник для журналістів

image 29 листопада Інститут масової інформації за підтримки французького Посольства в Україні презентував у Києво-Могилянській академії новий посібник «Геополітика держав.Словник для журналістів».

30 листопада 2007 @ 01:17 · коментувати

ІМІ презентує геополітичний словник

• події

image 29 листопада, о 17 годині відбудеться презентація посібника «Геополітика держав. Словник для журналістів».

Це унікальне для України видання вміщує дані про країни світу, їх відносини з Україною, геополітичне становище, діяльність міжнародних організацій, яке може стати серйозною допомогою для роботи як журналістів міжнародників, так і експертів та політологів.

Словник видано Інститутом масової інформації у співпраці з Могилянською школою журналістики за підтримки Посольства республіки Франція в Україні.

У презентації візьмуть участь Алла Лазарєва (ІМІ), Євген Федченко (Могилянська школа журналістики), Сергій Таран (Міжнародний інститут демократій) та інші відомі журналісти-міжнародники…

Місце презентації: Волоська 8/5, Києво-Могилянська Академія, корпус 4, аудиторія 409

28 листопада 2007 @ 16:45 · коментувати

Девід Кілгур: «Тоталітарні комуністичні режими»

• події

Шановні викладачі та студенти Могилянської школи журналістики!

Зпрошуємо Вас 15 листопада 2007 року (четвер) о 13.30 відвідати відкриту лекцію на тему: «Тоталітарні комуністичні режими». Виступатиме Девід Кілгур - екс-держсекретар Канади з питань Азійсько-Тихоокеанського регіону та екс-міністр закордонних справ.
Організатори: Кафедра загально-правових наук та Відділ міжнародного співробітництва НаУКМА.
Біографія Девіда Кілгура: www.david-kilgour.com

Місце проведення: в 3 корпусі, аудиторії 213-а, Києво-Могилянська академія

13 листопада 2007 @ 18:12 · коментувати

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ЙОРАМА ПЕРІ

image Студенти «Києво-Могилянської академії» 19 жовтня відвідали відкриту лекцію директора Школи комунікацій Тель-Авівського університету Йорама Пері (Ізраїль) на тему «Вільна преса в часи конфліктів».

23 жовтня 2007 @ 16:19 · коментувати

Журналістика цифрового майбутнього

• проекти

Благодійний Фонд “Розвиток України” - корпоративний фонд СКМ (Систем Кепітал Менеджмент) та Могилянська школа журналістики (НаУКМА) започатковують нову програму навчання “Журналістика цифрового майбутнього”.

Метою цієї програми є навчання молодих журналістів – лідерів ньюзрумів майбутнього – шляхом долучення їх до цифрової культури нових медіа.

Слухачі отримають знання та навички, необхідні для роботи у мультиплатформному середовищі.

Безпрецедентність цієї навчальної Програми обумовлена фокусом на цифрових технологіях збирання, обробки та розповсюдження інформації.

6 вересня 2007 @ 18:23 · коментувати