Журналістика цифрового майбутнього

автор: редактор
• проекти

Благодійний Фонд “Розвиток України” - корпоративний фонд СКМ (Систем Кепітал Менеджмент) та Могилянська школа журналістики (НаУКМА) започатковують нову програму навчання “Журналістика цифрового майбутнього”.

Метою цієї програми є навчання молодих журналістів – лідерів ньюзрумів майбутнього – шляхом долучення їх до цифрової культури нових медіа.

Слухачі отримають знання та навички, необхідні для роботи у мультиплатформному середовищі.

Безпрецедентність цієї навчальної Програми обумовлена фокусом на цифрових технологіях збирання, обробки та розповсюдження інформації.

Програма розрахована на молодих журналістів, що вже мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст або магістр – необов’язково журналістики) та 1-3 роки досвіду роботи у медіа.

Ця Програма для тих, хто після її завершення хоче бути:

 журналістом з навичками роботи в будь-яких медіа - “універсальним” журналістом, що швидко пристосовується до будь-яких платформ збору, обробки та розповсюдження інформації
 технологічно обізнаним працівником цифрового ньюзруму, що може працювати на будь-якій ділянці виробничого ланцюга
 спеціалістом, що відповідає вимогам глобального медіаринку
 лідером і має бажання кар’єрно зростати від журналіста до редактора та майбутнього керівника редакції

Навчання відбуватиметься протягом 10 місяців (листопад 2007 – липень 2008) у вигляді тижневих модулів, кожен з яких присвячений різним аспектам/проблемам вироблення контенту та його розповсюдження серед аудиторій.

Апліканти повинні до 17 жовтня 2007 року надіслати поштою в Приймальну комісію наступні документи:

1. Заповнену аплікаційну форму.
2. Лист підтримки роботодавця, в якому би зазначалося, що роботодавець не заперечує проти відсутності працівника на робочому місці протягом його перебування на навчанні (на увесь термін навчання – 10 тижнів протягом 10 місяців).
3. Зразки цифрових творчих доробків (фотографії, аудіо- чи відеороботи, блоги чи сайти), які би демонстрували зацікавленість апліканта у цифрових технологіях.

20-25 жовтня 2007 року відбудеться тестування усіх аплікантів.
Початок навчання – 5 листопада 2007 року.
Навчання на Програмі – безкоштовне.

Докладна інформація про Програму та аплікаційна форма – на сайті www.dfj.org.ua

6 вересня 2007 @ 18:23

Name:

URL:

запам'ятати мене

повідомляти про наступні коментарі?

Введіть символи з картинки: