Доробки

Навчальні дисципліни в Могиялнській школі журналістики практично-орієнтовані. Студенти створюють журналістські матеріали в умовах, максимально наближених до справжніх. «Дедлайн» і «work under pressure» входять у лексикон майбутніх журналістів протягом перших тижнів навчання.

За два роки навчання у студентів накопичується величезна кількість доробків у різних форматах. Ми не будемо казати, що «у Школі панує творча атмосфера, командний дух і колегіальні стосунки між викладачами і студентами». Краще перегляньте студентські доробки, і судіть самі, в яких умовах вони народжуються.

Відео
Телевновини, сюжети, документальні стрічки, пілотні програми та інші прояви режисерської, операторської, репортерської та продюсерської діяльності студентів.

Аудіо
Радіоновини, сюжети, аудіопрограми, інтерв’ю та подкасти студентів і викладачів.

Фото
Цікаві та цінні фотографії, зроблені студентами і викладачами, ми плануємо збирати у фотогалереї. Особливо у рамках курсу Фотожурналістика в літньому триместрі збирається багато достойних світлин.

Тексти
Статті, замітки та будь-які тексти студентів написані у рамках учбових курсів або опубліковані у ЗМІ.

Новітні медіа
Сайти і блоґи студентів, презентації, мультимедійні проекти та інші прояви діяльності в інтернеті.

Дипломи
Кваліфікаційні роботи випускників Школи.

Роботи студентів, зроблені під час практики у ЗМІ.