ІМІ презентує геополітичний словник

автор: редактор
• події

image 29 листопада, о 17 годині відбудеться презентація посібника «Геополітика держав. Словник для журналістів».

Це унікальне для України видання вміщує дані про країни світу, їх відносини з Україною, геополітичне становище, діяльність міжнародних організацій, яке може стати серйозною допомогою для роботи як журналістів міжнародників, так і експертів та політологів.

Словник видано Інститутом масової інформації у співпраці з Могилянською школою журналістики за підтримки Посольства республіки Франція в Україні.

У презентації візьмуть участь Алла Лазарєва (ІМІ), Євген Федченко (Могилянська школа журналістики), Сергій Таран (Міжнародний інститут демократій) та інші відомі журналісти-міжнародники…

Місце презентації: Волоська 8/5, Києво-Могилянська Академія, корпус 4, аудиторія 409

28 листопада 2007 @ 16:45

Name:

URL:

запам'ятати мене

повідомляти про наступні коментарі?

Введіть символи з картинки: