DFJ: Форма навчання

Про проект Новини Аудиторія ● Форма навчання ● Навчальний план Вступ на Програму Наглядова Рада Контакти

Це є програма післядипломної освіти, що виконується академічною установою – Національним Університетом “Києво-Могилянська академія”, але не спрямована на отримання учасниками додаткового ступеня чи кредитів (non-degree/non-credit).

Навчання відбуватиметься протягом 10 місяців (з листопада - по червень наступного року) у вигляді тижневих модулів, кожен з яких присвячений різним аспектам/проблемам вироблення контенту та його розповсюдження серед аудиторій.

Робота в рамках кожного модуля поєднуватиме лекційні курси та практичні заняття в мультимедійному ньюзрумі чи телевізійній/радіо студії.

Завершується курс навчання на Програмі виконанням кожним учасником індивідуального журналістського проекту, що узагальнює усі отримані знання та навички. Проект захищається перед спеціальною Комісією у присутності усіх учасників Програми, викладачів та членів Наглядової ради Програми.

Слухачі Програми, що виконали усі вимоги поточних модулів, а також підготували та захистили підсумковий індивідуальний журналістський проект, беруть участь у виїзному модулі, де знайомляться з закордонним досвідом використання інтернету, особливостями онлайнових ЗМІ та конвергенції. Після успішного завершення Програми учасники отримують Сертифікат Могилянської школи журналістики.