У Києво-Могилянській академії відбувся V Україно-іспанський медіафорум.

автор: Editor
• події

Організувало подію посольство Іспанії в Україні у партнерстві з Могилянською школою журналістики.

Метою Україно-іспанського медіафоруму, як зазначив директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко, є “обмін думками між журналістами, громадськими діячами України та Іспанії щодо актуальних проблем, вбудовування українського медіадискурсу в загальноєвропейський діалог, а також просування меседжу “Україна - це Європа”.

Учасники говорили про позиціонування України в західних медіа, проблему пропаганди та протидії їй, про дотримання журналістських стандартів під час війни, виклики для незалежної журналістики в нинішніх умовах.

Випускниця Могилянської школи журналістики Аліна Мосендз презентувала іспаномовну версію проекту StopFake.

17 листопада 2015 @ 23:59