Експерти UEFA проводять тренінґ для студентів

Експерти Європейської Асоціації Футбольних Федерацій (UEFA) проводять для студентів МШЖ дводенний тренінґ з особливості роботи коментаторів спортивних змагань. Навчання проводиться в рамках партнерства Школи з програмою UEFA HB Talent Programme. З студентами працюють тренери Education & Universities Manager Thomas Junod, Venue Technical Manager Ukraine Javier Hidalgo і HBS Senior Technical Training Manager Bernard Wright. Минулого року за результатами співбесід експерти відібрали 23 студенти, які під час проведення футбольної першості працюватимуть асистентами в командах міжнародних ЗМІ, що висвітлюватимуть події чемпіонату. З 1 листопада 2011 року учасники програми отримали доступ до розроблених UEFA навчальних матеріалів. Могилянська школа журналістики єдиною із столичних навчальних закладів обрана партнером UEFA EURO 2012 HB Talent Programme.

20 лютого 2012 @ 15:03