В МЖШ відбудеться презентація дослідження про висвітлення подій в Україні європейськими медіа

автор: Editor
• події

“Європейська обсерваторія журналістики” у партнерстві з Могилянською школою журналістики запрошують журналістів, науковців, медіа-експертів та всіх охочих на презентацію результатів дослідження “Висвітлення подій в Україні європейськими медіа: від Майдану до початку конфлікту на Сході України”. Захід відбудеться 18 вересня о 12:30 у приміщенні медіацентру Могилянської школи журналістики.

Презентуватимуть дослідження проф. Сюзанна Фенглер (Susanne Fengler) та Маркус Кройтлер (Marcus Kreutler) з Інституту міжнародної журналістики імені Еріха Броста (Дортмундський технічний університет, Німеччина).

У обговоренні також візьмуть участь:

Євген Федченко – директор Могилянської школи журналістики, співзасновник StopFake.org, кандидат політичних наук.
Роман Шутов – програмний директор ГО «Телекритика», експерт з моніторингу російської пропаганди, кандидат політичних наук.
Айнарс Дімантс (Ainars Dimants) – латвійський медіадослідник, професор, PhD з політичних наук та комунікацій.
• Представники університетів-партнерів мережі The European Journalism Observatory (EJO).

Модеруватиме дискусію:

Марта Дичок (Marta Dyczok) – канадська дослідниця українського походження, DPhil (Oxon), доцент Університету Західного Онтаріо (Канада), спеціалізується на міжнародній політиці, історії та медіа з фокусом на Центрально-Східній Європі, зокрема Україні.

Де?: м. Київ, вул. Волоська 8/5, медіацентр Могилянської школи журналістики (4-корпус НаУКМА, підвал).
Коли?: 18 вересня 2015 року, початок о 12:30.

Захід відбуватиметься англійською мовою без перекладу.

Для участі у події просимо попередньо зареєструватися за цим посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: ejo.ua.eu [at] gmail.com.

Презентація дослідження пройде у рамках щорічної конференції мережі EJO.

Європейська обсерваторія журналістики (EJO) – це мережа 14 неприбуткових медіадослідницьких організацій в 11 країнах, партнер Могилянської школи журналістики. Має на меті поширювати та публікувати результати досліджень в галузі журналістики та глобальної медіаіндустрії, а також сприяти професіоналізму та свободі преси.

10 вересня 2015 @ 12:01