автор: Editor
• події

Викладачки Могилянської школи журналістики взяли участь в конференції “Platform Ukraine”, яка відбулася на базі University College London, в School of Slavonic and East European Studies, 6-7 червня.

Анастасія Безверха, Дарія Орлова, а також колишня викладачка МШЖ, а зараз докторантка Philip Merrill College of Journalism (University of Maryland) Тетяна Локоть представили результати своїх досліджень на спільній панелі “Maidan and the Conflict in Ukraine: The Role of New Media”.

“Platform Ukraine” стала фінальним заходом одноіменного проекту, який об’єднує інституції, дослідників та докторантів, що цікавляться Україною і пропонують аналіз ситуації в країні після Євромайдану.

9 червня 2015 @ 13:45