АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ «НОВІ МЕДІА У ВУЗАХ УКРАЇНИ»

DMU programm Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» оголошує конкурс на участь у 2 році навчання на проекті «Новітні медіа у вузах України». Метою проекту є навчання викладачів журналістських вузів та кафедр викладанню online-журналістики задля запровадження навчального курсу новітніх медіа в українських вузах. Навчання проводитимуть найкращі українські та закордонні викладачі.

Заявки приймаються з 5 квітня по 25 травня (включно) 2012 року

Навчання відбувається у вигляді триденних модулів протягом 8 місяців. Кожний модуль присвячений різним аспектам/проблемам створення контенту та розповсюдження його серед аудиторій.

Для участі у відкритому конкурсі апліканти мають надати заповнену аплікаційну форму (див. інструкцію нижче), де зазначається рівень освіти апліканта, його викладацький досвід, рівень володіння комп’ютером та рівень знання англійської мови.

30 травня – 1червня 2012 року відбудеться співбесіда із членами Приймальної комісії. Навчання на проекті є безкоштовним.

Навчальна програма базується на проекті фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національного університету “Києво-Могилянська академія” “Журналістика цифрового майбутнього”, що успішно реалізується з 2007 року серед журналістів України. Інвестиції фонду «Розвиток України» у проект склали вже понад 1 млн. 800 тис. доларів США. Більше про проект можна дізнатися на сайті j-school.kiev.ua

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА (скачайте файл, заповніть Анкету за допомогою програми Acrobat Reader, збережіть її та надішліть на електронну адресу .). Всі анкети будуть передані учасникам відбірної комісії, учасники якої проводитимуть їхній аналіз та телефонні інтерв’ю з аплікантами. Про час інтерв’ю буде повідомлено особисто кожному з бажаючих взяти участь у проекті.

Контактна особа:
Олександр Власенко
керівник проектів напрямку “Освіта” фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”
тел. +38 (044) 502-52-16, +38 (050) 348-47-43    
e-mail: .


5 квітня 2012 @ 18:26

коментарів поки немає