DMU результати конкурсу на 2013-2014 н.р.

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» та Могилянська школа журналістики Національного університету Києво-Могилянська академія раді оголосити результати відбору на проект «Цифрові медіа в університетах» (набір 2013-2014 навчальний рік). Загалом було отримано 26 заявок від представників 17 університетів України, що є рекордним конкурсом за трирічну історію проекту. Відбіркове журі відібрало на навчання таких конкурсантів:

1.    Безчотнікова Аліна Олегівна (Маріупольський державний університет)
2.    Довженко Марина Віталіївна (Український католицький університет)
3.    Коваль Світлана Валеріївна (Черкаський національний університет ім.. Хмельницького)
4.    Пазюк Роман Володимирович (Чернівецький національний університет ім.. Федьковича)
5.    Палійчук Антоніна Валеріївна (Львівський національний університет ім.. Франка)
6.    Субботіна Ольга Анатоліївна (Таврійський національний університет ім.. Вернадського)
7.    Твердохліб Ганна Михайлівна (Ужгородський національний університет)
8.    Щур Ольга Мар’янівна (Львівський національний університет ім.. Франка)
9.    Шулик Роман Тарасович (Національний університет «Острозька академія»)
10.  Яненко Ярослав Васильович (Сумський державний університет)

Вітаємо учасників проекту «Цифрові медіа в університетах» 2013-2014 років. Навчання розпочинається 25 листопада і триватиме по червень 2014 року включно. Нагадуємо, що навчання, а також проїзд і проживання для учасників є безкоштовним.

Проект «Цифрові медіа в університетах» започатковано 2011 року. Це є спільним проектом Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Могилянської школи журналістики НАУКМА.

27 вересня 2013 @ 12:25