Семінар „Телемайстерність” для журналістів, які висвітлюють політичні події та роботу парламенту

Вестмінстерська фундація за демократію у співпраці з Thomson Reuters Foundation та Могилянською Школою Журналістики запрошують вас взяти участь у семінарі „Телемайстерність” для журналістів, які висвітлюють політичні події та роботу парламенту. Семінар відбудеться з 9 по 12 березня 2010 року у рамках проекту Вестмінстерського консорціуму „Зміцнення парламентів та демократії”.

Навчальний курс триває 4 дні. Навчальна програма курсу розроблена спеціально для телевізійних журналістів/продюсерів/телеоператорів, які працюють у галузі телевізійних новин. Курс відкритий для 14 учасників, які є постійними співробітниками телевізійних новинних компаній.

Викладач: Барт Нунан, досвідчений оператор та продюсер Reuters, провідний консультант Thomson Reuters Foundation.
Асистент викладача: Тетяна Локоть, викладач Могилянської Школи Журналістики, тренер з журналістики.

У разі вашої зацікавленості просимо направити заявку на кожного телеоператора/журналіста/продюсера, що хоче взяти участь у навчанні. Заявка має включати:

1. Ваше ім’я, прізвище, по-батькові.
2. Вашу посаду та компанію, у якій ви працюєте.
3. Контактний телефон та електронну пошту.

Заявки надсилайте за адресою:

.

або заносьте до нас самостійно:

Могилянська Школа Журналістики
Україна, Київ, 04070,
вул. Волоська, буд. 8/5,
корпус 4, офіс 404

Додаткова інформація про проект та курси – на http://www.parliamentarycentre.org.ua/ua

За довідками звертайтесь:
Тетяна Локоть
Могилянська Школа Журналістики
Тел.: +380 (44) 463 7702 (робочий)
Моб.: +38 050 6611020

2 березня 2010 @ 09:28

Name:

URL:

запам'ятати мене

повідомляти про наступні коментарі?

Введіть символи з картинки: