Максим Буткевич

Страший викладач

Освіта і академічна робота
2004 to 2005 Університет Сассекса (Брайтон, Велика Британія)
Ступінь магістра мистецтв з антропології, спеціалізація – «Антропологія розвитку і соціальної трансформації»
Тема магістерської дисертації: Концепція прав інтелектуальної власності у сучасній Україні: офіційне впровадження та опір на низовому рівні.

1993 to 1998 Київський Національний Університет ім.Т.Шевченка (Київ, Україна)
Ступінь спеціаліста з філософії. Спеціалізація: Соціальна філософія та філософія історії.
Тема диплому: Конструктивна утопія у сучасній критичній соціальній теорії.

Професійний шлях
2007 - дотепер: спеціальний кореспондент міжнародного відділу “НІС” (телеканал “Інтер”)

2006-2008 Журналіст/Корреспондент відділу міжнародної інформації Телевізійна Служба Новин (ТСН), телеканал «1+1» (Київ, Україна)
2004-2005 Журналіст-фрілансер Низка інформаційних веб-сайтів, радіостанція Resonance FM (Лондон, Велика Британія)

2003-2005 Продюсер/Журналіст Всесвітня служба Бі-Бі-Сі, Українська Секція (Лондон, Велика Британія)
На постійній основі: 2003-2004; фрілансер: 2004-2005 (одночасно з отриманням магістерського ступеня).

2001-2002 Журналіст відділу міжнародних новин Телевізійна Служба Новин (ТСН), телеканал «1+1» (Київ, Україна)

1999-2001 Кореспондент/редактор відділу міжнародної інформації Телеканал СТБ (Київ, Україна)

1998-1999 Методист кафедри культурології та археології Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» (Київ, Україна)

Діяльність
Брав участь у різноманітних низових ініціативах та рухах як соціальний активіст.
Натепер - координатор Проекту “Без кордонів” громадської організації Центр “Соціальна Дія”

“DFJ – Календар подій”.

Mohyla J-school Facebook Group Twitter Mohyla JSchool