Про таких випускників ми мріяли

Днями стартували нові ініціативи могилянців, спрямовані на розширення доступу до об’єктивної інформації про події в Україні та боротьбу з неправдивою інформацією.

Дізнавшись про ці проекти, В’ячеслав Брюховецький сказав: «Саме про таких випускників ми мріяли, коли у 1991 році відроджували Києво-Могилянську академію, - про справжніх громадян своєї країни, готових брати на себе відповідальність за її долю. Останнім часом, коли дізнаюсь про ініціативи та участь могилянців у різних революційних проектах і подіях – все частіше з’являється відчуття, що ми створили справжній університет, що Україна буде в надійних руках!»

3 березня стартував сайт StopFake.org – Борьба с неправдивой информацией о событиях в Украине во время крымского кризиса.

Проект зроблений випускниками та студентами Могилянської школи журналістики та програми Digital Future of Journalism. Серед них: автор ідеї - Ольга Юркова, Олег Шанковський, Ніна Міщенко, Катерина Венжик, Ольга Герман, Діана Дуцик, Євген Федченко, Руслан Дейниченко, Юрій Панін, Сергій Харченко, Олена Кутовенко, Маргарита Гонтар, Тетяна Матичак,  та інші.

До проекту також приєднались багато-багато волонтерів з різних куточків світу.

Важливо те, що сайт зроблений російською та англійською мовами.

Джерело: сайт НаУКМА


5 березня 2014 @ 16:49

коментарів поки немає