Ів Аньєс завітав до Могилянської школи журналістики.

автор: Editor
• зустрічі

imageУ вівторок 12 листопада у Медіацентрі МШЖ французький журналіст Ів Аньєс зустрівся зі студентами школи. В рамках зустрічі гість зосередився на питаннях журналістської етики.

Через недотримання журналістами фундаментальних правил професії з’являється низка проблем, серед  яких і зниження довіри до ЗМІ. Для того, щоб усі норми були дотримані, вважає пан Аньєс, потрібне зібрання етичних правил – кодекс, і орган, який би слідкував зі їх дотриманням. Наразі Ів Аньєс працює над, тим, щоб у Франції було створено відповідну організацію. Він наголошує на важливості такого питання, тому що за його словами: «Інформація є пальним для існування демократичного суспільства».
Ів Аньєс є відомим французьким журналістом, він керував центром освіти і перепідготовки журналістів у Парижі, а також є автором «Підручника із журналістики», який вже було перекладено українською мовою.

12 листопада 2013 @ 18:09