АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ «НОВІ МЕДІА У ВУЗАХ УКРАЇНИ»

DMU programm Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» оголошує конкурс на участь у 2 році навчання на проекті «Новітні медіа у вузах України». Метою проекту є навчання викладачів журналістських вузів та кафедр викладанню online-журналістики задля запровадження навчального курсу новітніх медіа в українських вузах. Навчання проводитимуть найкращі українські та закордонні викладачі.

Заявки приймаються з 5 квітня по 25 травня (включно) 2012 року

Навчання відбувається у вигляді триденних модулів протягом 8 місяців. Кожний модуль присвячений різним аспектам/проблемам створення контенту та розповсюдження його серед аудиторій.

Для участі у відкритому конкурсі апліканти мають надати заповнену аплікаційну форму (див. інструкцію нижче), де зазначається рівень освіти апліканта, його викладацький досвід, рівень володіння комп’ютером та рівень знання англійської мови.

30 травня – 1червня 2012 року відбудеться співбесіда із членами Приймальної комісії. Навчання на проекті є безкоштовним.

Навчальна програма базується на проекті фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національного університету “Києво-Могилянська академія” “Журналістика цифрового майбутнього”, що успішно реалізується з 2007 року серед журналістів України. Інвестиції фонду «Розвиток України» у проект склали вже понад 1 млн. 800 тис. доларів США. Більше про проект можна дізнатися на сайті j-school.kiev.ua

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА (скачайте файл, заповніть Анкету за допомогою програми Acrobat Reader, збережіть її та надішліть на електронну адресу . ). Всі анкети будуть передані учасникам відбірної комісії, учасники якої проводитимуть їхній аналіз та телефонні інтерв’ю з аплікантами. Про час інтерв’ю буде повідомлено особисто кожному з бажаючих взяти участь у проекті.

Контактна особа:
Олександр Власенко
керівник проектів напрямку “Освіта” фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”
тел. +38 (044) 502-52-16, +38 (050) 348-47-43    
e-mail: .


5 квітня 2012 @ 18:26

коментарів поки немає