Початок набору на DMU 2013

Проект «Цифрові медіа в університетах» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» розпочинає набір на третій рік навчання

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» і Могилянська школа журналістики НаУКМА розпочинають набір на третій рік навчання на проекті «Цифрові медіа в університетах».
Участь у проекті можуть брати викладачі факультетів і кафедр журналістики українських університетів. Для цього необхідно до 15 серпня 2013 року заповнити аплікаційну форму, яка буде розглянута відбірковою комісією.

Остаточні результати відбору будуть оголошені 1 вересня.

Навчання на проекті є безкоштовним і триватиме з листопада 2013 по червень 2014 року. Протягом 7 триденних модулів (1 модуль щомісяця) викладачі українських університетів зможуть вдосконалити свої знання з мультимедійної журналістики у царинах написання текстів для Інтернет-видань, роботи з пошуковими системами і базами даних, роботи з аудіо-, відео- і фото в Інтернеті, познайомляться з основними принципами інфографіки та бізнес-моделями сучасних медіа.
Нагадуємо, проект «Цифрові медіа в університетах» було розпочато 2011 року. За два роки навчання пройшли 20 викладачів з 10 українських університетів.

«Цифрові медіа в університетах» є спільним проектом Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Могилянської школи журналістики НаУКМА. Мета проекту - наблизити навчання журналістів в Україні до провідних світових стандартів викладання масових комунікацій, щоб майбутні журналісти, виходячи на український ринок праці, були конкурентоздатними.


24 липня 2013 @ 17:01

коментарів поки немає