Розпочався відбір на участь у програмі «Журналістика цифрового майбутнього» 2013-2014 рр

автор: редактор
• DFJ

image Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» та Могилянська школа журналістики (НаУКМА) оголошують конкурс на участь у Програмі «Журналістика цифрового майбутнього» у 2013-2014 н.р.. Метою проекту є навчання журналістів та редакторів мультимедійним медіа. Слухачі отримають знання та навички цифрових технологій створення контенту, а також збору, обробки та розповсюдження інформації від найкращих українських та закордонних викладачів.

Заявки приймаються з 18 вересня по 11 жовтня (включно) 2013 року.

Навчання відбувається у вигляді тижневих модулів протягом 8 місяців, з листопада по червень. Кожний модуль присвячений різним аспектам/проблемам створення контенту та розповсюдження його серед аудиторій. У квітневому модулі пропонується знайомство з роботою найкращих редакцій мультимедійних видань США, цей модуль пропонується найкращим слухачам за результатами роботи протягом усього періоду навчання, а також за результатами тесту з англійської мови (тест складається напередодні поїздки).

Для участі у відкритому конкурсі апліканти мають надати наступні документи:

Заповнити аплікаційну форму онлайн;

• Лист підтримки роботодавця (написаний в довільний формі), в якому би зазначалося, що роботодавець не заперечує проти відсутності працівника на робочому місці протягом його перебування на навчанні (на увесь термін навчання – 8 тижнів протягом 8 місяців) – надається під час співбесіди;

• Зразки цифрових творчих доробків – текстового контенту для блогів чи сайтів, фотографій, аудіо- чи відео- доробків, доробків з візуалізації даних або інші доробки, які би демонстрували зацікавленість апліканта у цифрових технологіях. Доробки необхідно завантажити на файлообмінні сервіси одним файлом (архів – rar або zip) та вказати лінк на нього в Анкеті у відповідному полі.

Усім, хто до 11 жовтня заповнить аплікаційну форму і надішле творчі доробки, у період з 14 по 18 жовтня буде вислано тестове письмове завдання, яке необхідно буде виконати і надіслати електронною поштою Приймальній комісії до 27 жовтня включно.

Тих, хто за результатами виконаних тестів буде відібраний у фінальний тур, 30-31 жовтня 2013 року ми запросимо на співбесіду із членами Приймальної комісії. Журналістам, що мешкають не в Києві, ми запропонуємо співбесіду через Скайп.

Початок навчання – 25 листопада 2013 року. Навчання на проекті є безкоштовним.

Нагадуємо, що «Журналістика цифрового майбутнього» є спільним проектом фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національного університету “Києво-Могилянська академія”. За 6 років існування 140 випускників отримали унікальні знання, які посприяли їх професійному та кар’єрному зростанню. Понад 30 випускників обіймають наразі позиції головних редакторів, шеф-редакторів, керівників медіа-холдингів.

За більш детальною інформацією звертайтеся:
fdu.org.ua; j-school.kiev.ua

Контактні особи:

Олександр Власенко – керівник освітніх проектів фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”
тел. +38 (044) 502-52-16, +38 (050) 348-47-43
e-mail: .

Євген Федченко – керівник Програми, НаУКМА, Могилянська школа журналістики
тел./факс +38 (044) 463-77-02
e-mail: .

Програма DFJ:
04655, м. Київ, вул. Волоська 8/5, корп. 4, оф. 404. Могилянська школа журналістики


18 вересня 2013 @ 17:40

коментарів поки немає