МШЖ оголошує набір на докторську програму (PhD) з масових комунікацій

автор: Editor
• навчання

Могилянська школа журналістики оголошує початок прийому документів на PhD-програму з масових комунікацій на 2015-2019 рр.
Пріоритетним напрямом досліджень докторантів є нові медіа, інтернет, соціальні мережі. За результатами вступних іспитів, докторанти програми можуть також бути зараховані до державної аспірантури.

4 вересня 2015 @ 10:00

Могилянська школа журналістики запрошує на літню експрес-школу відеовиробництва

автор: Editor
• події

Могилянська школа журналістики оголошує третій набір до літньої експрес-школи з журналістики та відеовиробництва. Протягом місяця учасник школи зможе навчитися якісно знімати відео, записувати інтерв’ю, стендапи, монтувати відеоролики у професійній програмі Premiere Pro. Наша літня школа – це можливість поринути у професію тележурналіста.

Впродовж курсу відбудеться 9 занять. Вони проходитимуть тричі на тиждень по 3 години
Початок навчання: 10 серпня 2015 (тривалість - 3 тижні)

Адреса: Національний університет «Києво-Могилянська Академія», вул. Волоська, 8/5, Могилянська Школа Журналістики, Медіацентр

Умови участі:
- власна відеокамера, або фотоапарат з функцією відеозйомки
- триногий штатив.

Ведучий: Сергій Поліщук - викладач Могилянської школи журналістики.
З питань реєстрації звертатися за телефонами: 050-569-80-37, 093-381-12-42, або на e-mail: [email protected]

15 червня 2015 @ 10:06

Викладачки Могилянської школи журналістики взяли участь в конференції “Platform Ukraine”

автор: Editor
• події

Викладачки Могилянської школи журналістики взяли участь в конференції “Platform Ukraine”, яка відбулася на базі University College London, в School of Slavonic and East European Studies, 6-7 червня.

Анастасія Безверха, Дарія Орлова, а також колишня викладачка МШЖ, а зараз докторантка Philip Merrill College of Journalism (University of Maryland) Тетяна Локоть представили результати своїх досліджень на спільній панелі “Maidan and the Conflict in Ukraine: The Role of New Media”.

“Platform Ukraine” стала фінальним заходом одноіменного проекту, який об’єднує інституції, дослідників та докторантів, що цікавляться Україною і пропонують аналіз ситуації в країні після Євромайдану.

9 червня 2015 @ 13:45

У Могилянській школі журналістики відбувся День відкритих дверей-2015

автор: Editor
• події

4 квітня у Могилянській школі журналістики відбувся День відкритих дверей. Потенційні абітурієнти поспілкувалися з нинішніми студентами, випускниками, викладачами Школи, дізналися про умови вступу, специфіку навчальних курсів.

Студенти Школи підготували та продемонстрували відеоролик про те, як насправді виглядає практичне навчання в МШЖ.

Наша випускниця, телепродюсер Reuters Маргарита Чорнокондратенко виступила з відкритою лекцією, розповіла багато цікавого про свою роботу, про специфіку діяльності новинної агенції, про етичні дилеми, що постають перед нею як журналістом. Маргарита порадила вступати до МШЖ, випробувати свої сили незалежно від наявності творчого доробка. Адже, за її словами, сама вирішила вступати в Могилянку, коли працювала у юридичній компанії і майже нічого не знала про журналістику.

Студент першого курсу Олександр Костриба наголосив на великій взаємодопомозі, командній роботі між студентами. Зауважив, що за рік навчання жодного разу не пошкодував про своє рішення сюди вступити і не чув про таке від жодного зі своїх одногрупників та одногрупниць. Однак порадив обирати навчання в МШЖ лише тим, хто справді горить цією справою.

Випускник, викладач та докторант Школи, колишній заступник головного редактора українського NatGeo Дмитро Губенко відкрив виставку “Видатні фото National Geographic”, що вперше експонувалася в Україні 2013 року та була присвячена запуску журналу в Україні. Виставку подарували Могилянській школі журналістики, і вона постійно експонуватиметься у нас на 4 поверсі 4 корпусу.

5 червня 2015 @ 09:19

Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей-2015

автор: Editor
• події

Могилянська школа журналістики запрошує  всіх охочих на День відкритих дверей, що відбудеться 4 червня (четвер) 2015 року. У рамках заходу виступить випускниця нашої школи, телепродюсер новинної агенції Reuters Маргарита Чорнокондратенко, а також відбудеться відкриття виставки «Видатні фото National Georgaphic».


Потенційні абітурієнти зможуть дізнатися про умови вступу, методи навчання, поспілкуватися із нинішніми студентами школи та її випускниками, а також зі своїми майбутніми викладачами.
Під час презентації магістерської програми з відкритою лекцією “Reuters: як створюються новини” виступить телепродюсер новинної агенції Reuters, випускниця Могилянської школи журналістики Маргарита Чорнокондратенко.

Також у рамках Дня відкритих дверей заплановане відкриття виставки «Видатні фото National Georgaphic», що вперше експонувалася в Україні в 2013 році і була присвячена запуску журналу в Україні. Виставка Могилянській школі журналістики видавництвом Sanoma і буде постійно експонуватися на 4 поверсі 4 корпусу.

Початок о 17:00. Місце проведення - Медіацентр DFJ за адресою м. Київ, вул. Волоська 8/5 (4 корпус НаУКМА). Хештег заходу – #MSJOpenHouse

1 червня 2015 @ 10:38

< давніші записи новіші записи >