Анатолій Яковець

КОНТАКТ

yakovets [at] ukma.кiev.ua

ОСВІТА

2001 Стажування в Європейському інституті управління з проблем розвитку ЗМІ в демократичних суспільствах та Нью-Йоркському університеті.
1991 Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка
факультет журналістики, спеціальність журналістика.

Професійна діяльність

2001 - дотепер Національний університет ‘’Києво-Могилянська академія’’, ФСНСТ, Могилянська школа журналістики, доцент
доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра міжнародних комунікацій та зв’язків з громадськістю (за сумісництвом).

1991-1992 Одеський облтелерадіокомітет
Коментатор з питань культури облрадіо, спеціальний кореспондент УР “Контакт”, ПРОМІНЬ.
1992-1993 Одеський облтелерадіокомітет
Редактор молодіжних телепрограм, спеціальний кореспондент молодіжної студії “Гарт” (УТ).
1993-1994 Одеське телерадіооб’єднання
Старший редактор ТО “Культура”, директор молодіжного каналу “ЮНІОР-TV”.
1993-1995 Одеське телерадіооб’єднання
Керівник ТО “Молодість”, редактор молодіжної студії “Гарт”(УТ), директор молодіжного каналу “ЮНІОР-TV”.
1995-1996 Одеська обласна державна телерадіокомпанія
Старший редактор ТО “Культура”, літературний редактор щотижневика “Медичний вісник України”, контракт із Міжнародною Фінансовою Корпорацією (Відділення Світового Банку) PR-консультант.
1996-1997 Міжнародна Фінансова Корпорація (Відділення Світового Банку), Проект малої приватизації в Україні
Регіональний PR-менеджер Одеського офісу проекту (Одеса-Миколаїв-Херсон).
Проведення PR-кампаній приватизаційних аукціонів, організація промоційних заходів для мас-медіа з метою формування позитивної думки щодо приватизаційних процесів в Україні.
Позаштатна робота редактором ТО “Культура” ОДТРК.
1998-1999 Київський університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики, викладач - кафедри телебачення й радіомовлення.
1998-2000 Київський університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики, доцент - кафедри телебачення й радіомовлення.
Травень 2000 Державний комітет інформаційної політики, телебачення й радіомовлення країни, заступник начальника управління координації діяльності ЗМІ.
Лютий 2001 - грудень2002 Державний комітет інформаційної політики, телебачення й радіомовлення України, начальник управління координації діяльності телебачення й радіомовлення.

Професійна активність
член НСЖУ з 1995 року

Конференції
2003 – “Молодь за інформаційне суспільство”, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Київ.
13-й Економічний форум, Інститут Східних досліджень, Україно-Польський Форум, Криниця, Польща.
2004 - “Україна на шляху до зрілої державності”, УККА та Інститут Україна – Америка, Вашингтон,США.
14-й Економічний форум, Інститут Східних досліджень, Україно-Польський Форум, Криниця, Польща.
2005 – “7-а Європейська міністерська конференція з питань політики у сфері засобів масової інформації”, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Бюро інформації Ради Європи, Київ.

Колективні монографії
Українська дипломатична енциклопедія.-К.,2003.
Аналітика, експертиза, прогнозування: Монографія/Макаренко Є.А., Рижков М.М, Ожеван М.А та ін. – К.: Наша культура і наука, 2003 .- 614 с.
Інтеграція і різноманітність: нові тенденції політики України у сфері засобів масової інформації та нових комунікаційних послуг., К.,2005.

Підручники
“Телевізійна журналістика: теорія і практика”, К., 2005. – 268 с.

Статті
2006 - Європейські моделі ПР. Актуальні проблеми міжнародних відносин.(Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка).-К.,2006.
2005 - Міфопоетичне мислення у романі Ліни Костенко “Маруся Чурай”.  - ”Визвольний шлях”, №3. С.65-78.
“Я вибрала долю...,а не вірші”. Поезія Ліни Костенко в часах перехідних і вічних: Матеріали круглого столу /Ред.- упоряд. Т.В.Шаповаленко. - К.:Вид. Дім “Києво-Могилянська академія”, 2005. – 105 с.
2004 - Комунікативні впливи на молоде покоління. Актуальні проблеми міжнародних відносин.(Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка).-К.,2004.
2003 - Гуманізація і гуманітаризація освіти. Актуальні проблеми міжнародних відносин. (Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка).- К.,2003.

Рукописи
“Міфопоетична парадигма у романі Ліни Костенко “Маруся Чурай”

Відзнаки та нагороди
Лауреат Всеукраїнських телерадіо фестевалей і конкурсів,
Почесна грамота Київської Спілки журналістів України (2000),
Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня (2001р.)

4-5 червня 2009р. - передзахист кваліфробіт

11-12 червня 2009р. - захист творчих доробків (2 рік навчання)

15-16 червня 2009р. - захист кваліфробіт (2 рік навчання)