Тетяна Локоть

аспірантка МШЖ

КОНТАКТ
tatyana.lockot [at] gmail.com

Тетяна ЛОКОТЬ – почала викладати радіожурналістику ще навчаючись на 2-му курсі МШЖ. Також Тетяна викладає онлайнову журналістику – студенти ведуть власні блоги та знайомляться з різноманітними платформами для роботи в інтернеті.

«Хороший журналіст цікавиться усім тим, чого він не знає. Дізнається про все незнайоме просто так, не тому, що є завдання, а для себе»

«Тетяна, викладаючи курс онлайн-медіа, знає усі новини, які відбуваються у блогосфері. Вона не викладає курс теоретично, а постійно тримає руку на пульсі подій та змін в онлайнових медіа» – Аліна СУГОНЯКО, студентка

ОСВІТА

2002: Міжнародний Християнський Університет у Києві (факультет менеджменту), ступінь бакалавра У
2004: Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», ступінь магістра (журналістика).

З 2004 року здобувачка аспірантури НаУКМА за спеціальністю журналістика, працює над кандидатською дисертацією на тему новітніх медій та їхнього впливу на сучасну журналістську освіту в Україні.

НАУКОВО-ВИКЛАДАЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2003: викладає у Могилянській Школі Журналістики курс “Сучасна теорія та практика радіомовлення”.

З 2006: разом із Русланом Дейниченком проводить “Студійний практикум” для студентів МШЖ.

2007: Visiting Fellow в Огайському університеті (США), School of Telecommunications (TCOM).

З 2008: викладає курс “Новітні медіа та онлайнова журналістика”.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

2001: редактор служби новин GalaMedia (GalaRadio, GalaNet, GalaTV);
2002: стажування в українській редакції інформаційного агентства Associated Press.
2002: семінар на Громадському Радіо, отримала сертифікат про успішне засвоєння знань.
2004-2006: директор з розвитку Центру Медіареформ (проект DFID).

КОНФЕРЕНЦІЇ

2007: I Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Творчі та організаційні особливості функціонування сучасного медійного простору» (Тернопіль)

ПУБЛІКАЦІЇ

Статті Т. Локоть публікувалися у збірнику наукових праць «Маґістеріум. Журналістика» (випуск 22, 2006 р) та  збірнику наукових праць «Творчі та організаційні особливості функціонування сучасного медійного простору: український досвід» (2007 р.). Упродовж роботи у Центрі Медіареформ Т. Локоть також вела рубрику «Медіа погода» на сайті проекту.

СЕРТИФІКАТИ
2002: сертифікат про успішне завершення курсу «Виробництво радіоновин» на Громадському Радіо.

Сфера наукових інтересів

Інформаційна радіожурналістика, журналістська освіта, розвиток медіеіндустрії в Україні, залучення західного досвіду викладання до реформування системи журналістської освіти в Україні, новітні медії.

МОВИ

Вільно: українська, російська, англійська