Анастасія Гринько

Анастасія ГринькоЗаступниця Директора МШЖ з наукових досліджень,
докторантка PhD програми «Масові комунікації» НаУКМА, докторантка Автономного Університету Барселони
старший викладач

КОНТАКТ
agrynko [at] gmail.com
+38(050)3873116

Анастасія ГРИНЬКО – випускниця та докторантка МШЖ – консультує студентів щодо напиcання дипломів, а також викладає журналістську етику. На її парах студенти вчаться вирішувати різноманітні морально-етичні проблеми, з якими щодня стикаються журналісти

«Хороший журналіст – це такий, який якісно виконує свою роботу та думає про її на-слідки»

«Одразу вразила самим підходом – матеріал у формі презентації, уся теорія, інформація етичних кодексів розглядається на практичних кейсах, дуже
багато прикладів – цікаво, ефективно і зручно» - Ольга ВИШНЕВСЬКА, студентка

ОСВІТА
З 2008 – докторантка PhD програми «Масові комунікації» НаУКМА, аспірантка кафедри журналістики НаУКМА. Тема дисертаційного дослідження: «Media transparency through journalists’ interpretations: research in Ukraine».
2005 – 2007 – маґістерська програма з журналістики Національного Університету „Києво-Могилянська Академія”. Отримала диплом з відзнакою, нагороджена стипендією ім. В. Чорновола.
2001 – 2005 – бакалаврська програма факультету факультет соціальних наук і соціальних технологій Національного Університету „Києво-Могилянська Академія”, спеціальність соціальна робота. Отримала диплом з відзнакою.

НАУКОВО-ВИКЛАДАЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
З 2007 року – співвикладає курс «Методологія медіа-досліджень» разом з Дмитром Губенком (для студентів Могилянської школи журналістики другого року навчання).
З 2009 року – викладає курс «Етика журналістики» для студентів Могилянської школи журналістики першого року навчання.
З 2006 року бере участь у міжнародному дослідженні прозорості ЗМІ, практики підкупу журналістів. Проміжні результати дослідження оформлені в магістерській роботі «Bribery for news coverage research in Ukraine»
2008, 2009 – запрошений тренер на семінарах для регіональних журналістів (за темами підкупу і прозорості ЗМІ, Київ, Полтава) та НУО (за темами стратегічної комунікації та PR для третього сектору).

Сфера наукових інтересів
Етика журналістики, індивідуалістичні підходи до етики журналістики, прозорість медіа, впливи на медіа, медіа-дослідження, методи медіа-дослідження, якісна методологія досліджень, PR, зв’язки з громадськістю, громадянське суспільство, етика PR та media relations, журналістика та журналістська освіта в Україні і світі.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
2008 – дотепер – PR-менеджер «Міжнародного Фонду «Відродження».
2007 – 2008 – старший координатор проектів мережевої PR-агенції PRP Ukraine.
2006 – 2007 – спеціаліст з якісних досліджень міжнародної агенції маркетингових досліджень Synovate в Україні (модератор фокус-груп, аналітик).
2005 – PR-менеджер Всеукраїнської Асоціації зменшення шкоди.
2005 – 2007 – журналіст-фрілансер.

ПУБЛІКАЦІЇ
Grynko, A. (2011). Bridging the ethical norms and real-life practice in media. Quaderns del CAC, No 36, Vol XIV (1), June 2011.

Grynko, A. (2010). From State Censorship to Pressure of Money: New Challenges for Media Transparency in Ukraine. Working Papers of the Institute for Broadcasting Economics at the University of Cologne.

Tsetsura, K., & Grynko, A. (2009). An exploratory study of media transparency in Ukraine. Public Relations Journal, 3(2).

СЕРТИФІКАТИ
Сертифікат з теорії і практики PR (сертифікатна програма профільної кафедри НаУКМА).
Сертифікат з психології (сертифікатна програма профільної кафедри НаУКМА).

МОВИ
Українська - рідна, російська – рідна, англійська – відмінно.