Студенти школи  зустрілися із французьким журналістом Себастіаном Гобертом

автор: Editor
• зустрічі

imageВчора в Медіацентрі Могилянської школи журналістики пройшла зустріч із Себастіаном Гобертом, французьким журналістом, який працює корреспондентом для французьких ЗМІ, живучи в Україні. Студенти мали можливість послухати про його досвід в якості міжнародного журналіста, а також поставити свої запитання.

Себастіан розповів про те, як йому працюється у країні, мову якої він не вивчав, перш ніж сюди переїхати. Також як обрати теми, достатньо цікаві та екзотичні, щоб зацікавити французьку аудиторію. Він відзначив, що під час роботи журналістом в Україні йому дуже допомагає те, що він представляє французькі медіа.
За його словами, у якості міжнародного кореспондента йому доводиться спеціалізуватися майже не всьому і вміти освітити будь-яку тему. Наразі Себастіан Гоберт вже протягом двох років проживає в Україні, працює і для радіо та телебачення, і для друкованих та Інтернет видань. Найбільше в Україні йому подобається бути єдиним французькомовним журналістом, що постійно тут проживає.

27 вересня 2013 @ 13:40