Студенти школи журналістики зустрілися із Мустафою Найємом

автор: Editor
• зустрічі

imageВчора студенти Могилянської школи журналістики мали змогу зустрітися із Мустафою Найємом, українським журналістом, кореспондентом та автором журналістських розслідувань в Інтернет-виданні “Українська правда”.

У медіацентрі Мустафа Найєм провів лекцію на тему “Журналістське розслідування”, в якій він поділився зі студентами основними методами здобуття інформації та ведення розслідування. Розповів він також і про власний досвід ведення розслідувань і про питання морального вибору, яке постійно виникає у роботі журналіста.
“Ми здобуваємо інформацію, яку приховують. Головна мета - її матимуть люди”, - говорить він.

Наприкінці зустрічі Мустафа Найєм запропонував студентам МШЖ співпрацю із “Українською правдою”, в рамках якої кілька охочих зможуть спробувати себе в якості кореспондента цього видання.

2 листопада 2013 @ 13:42