МШЖ оголошує набір на експрес-курс із відеовиробництва

автор: Editor
• події

Могилянська школа журналістики оголошує набір на практичний експрес-курс з відео виробництва.
Під час навчання учасник здобуде навички відеозйомки та відеомонтажу і в підсумку – власноруч зніматиме і монтуватиме відеоролики.
У програмі курсу:
-Основні правила професійної відеозйомки відеокамерою, фотоапаратом. Робота зі штативом. Розкадровка статичного об’єкта.
-Зйомка рухомих об’єктів.
- Панорами. Різновиди, правила зйомок.
- Інтерв’ю. Бліци. Лайф.
- Стенд-ап, прямі включення. Поняття, види, правила зйомок.
- Ознайомлення з програмою відеомонтажу. Правила монтажу.
- Монтаж відео. Робота зі звуком.
- Монтаж власного відеосюжету.
Умови участі:
- власна відеокамера або фотоапарат з функцією відеозйомки
- триногий штатив
Проведе курс Сергій Поліщук – викладач Могилянської Школи Журналістики.
Заняття відбуватимуться двічі на тиждень і триватимуть  3 години
Кількість занять: 8
Початок курсу: 1 червня 2015 (тривалість - 4 тижні)
Адреса: Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», вул. Волоська, 8/5, Могилянська Школа Журналістики, Медіацентр
З питань реєстрації звертатися за телефонами: 050-569-80-37, 093-381-12-42, або на e-mail: .

27 квітня 2015 @ 10:42

Про таких випускників ми мріяли

Днями стартували нові ініціативи могилянців, спрямовані на розширення доступу до об’єктивної інформації про події в Україні та боротьбу з неправдивою інформацією.

Дізнавшись про ці проекти, В’ячеслав Брюховецький сказав: «Саме про таких випускників ми мріяли, коли у 1991 році відроджували Києво-Могилянську академію, - про справжніх громадян своєї країни, готових брати на себе відповідальність за її долю. Останнім часом, коли дізнаюсь про ініціативи та участь могилянців у різних революційних проектах і подіях – все частіше з’являється відчуття, що ми створили справжній університет, що Україна буде в надійних руках!»

3 березня стартував сайт StopFake.org – Борьба с неправдивой информацией о событиях в Украине во время крымского кризиса.

5 березня 2014 @ 16:49

“Епізоди” від 28.02.2014 (третій випуск)

12 лютого 2014 @ 19:08

Завершився перший тренінг для футбольних коментарів у МШЖ

автор: Тренер
• футбольні коментатори

14-15 грудня у Могилянській школі журналістики відбувся перший тренінг для футбольних коментаторів. Для участі було відібрано 15 хлопців. Серед них – колишні гравці молодіжного складу ФК «Одеса», ФК «Динамо Київ», ФК «Олімпік» (м. Фастів), майбутні журналісти та інші. Тренінг провели британський футбольний коментатор Тім Вайт і український спортивний журналіст Микола Васильков.

18 грудня 2013 @ 15:51

Тім Вайт розповів про особливості футзалу

автор: Тренер
• футбольні коментатори

Викладач тренінгу “Стань футбольнми коментатором” Тім Вайт поспілкувався з журналістом спортивного видання “SPORTinform” Ігорем Калмиковим. Видання є вузькоспеціалізованим і висвітлює тему футзалу. Тому розмова з Тімом стосувалась нюансів коментування футзалу, популярності цього виду спорту в України та Великобританії і його значення для великого футболу.

Повна версія інтерв’ю  на сайті.

“SPORTinform” виступив одним з медіа партнерів тренінгу “Стань футбольним коментатором”, а журналіст Ігор Калмиков був одним з запрошених слухачів.

18 грудня 2013 @ 08:59

новіші записи >